DHK025-33 រន្ធ ...
ការពិពណ៌នាខ្លី៖
ចិញ្ចៀនរអិល USB - ស៊េរីចិញ្ចៀនរអិល USB 3.0
សញ្ញា USB ស្តង់ដារ 1-3 ឆានែល អតិបរមា 5 ឆានែល
ចិញ្ចៀនរអិល DHK025-33 USB 3.0 ជាមួយនឹងអង្កត់ផ្ចិតរន្ធស្តង់ដារ 25mm បញ្ជូនសញ្ញា USB3.0 ចំនួន 2 ឆានែល និងសញ្ញា/ថាមពលផ្សេងទៀត។ ចិញ្ចៀនរអិល USB ត្រូវបានរចនាឡើងជាពិសេសសម្រាប់ការបញ្ជូនសញ្ញា USB ជាមួយនឹងលក្ខណៈនៃការបញ្ជូនសញ្ញាពហុឆានែល និងមានស្ថេរភាព។ ស៊េរីចិញ្ចៀនរអិល USB 2.0 និងស៊េរីចិញ្ចៀនរអិល USB 3.0 គឺជាស៊េរីសំខាន់ពីរដែលត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីដោះស្រាយបញ្ហានៃសមត្ថភាពធំ និងប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់រវាងសមាសធាតុប្រព័ន្ធបង្វិល។ ការបញ្ជូនទិន្នន័យអត្រាផ្តល់នូវដំណោះស្រាយបច្ចេកទេសដ៏ល្អបំផុត។
ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល
ស្លាកផលិតផល
DHK025-33
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រសំខាន់ៗ
ចំនួនសៀគ្វី 33 សីតុណ្ហភាពការងារ «-៤០℃~+៦៥℃»
ចរន្តដែលបានវាយតម្លៃ ២អា.៥អា.១០អា.១៥អា.២០អា សំណើមការងារ <70%
វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ ០~២៤០ វ៉ុលកា/វ៉ុលកា កម្រិតការពារ ការការពារទឹកជ្រាប IP54
ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ ≥1000MΩ @500VDC សម្ភារៈលំនៅដ្ឋាន យ៉ាន់អាលុយមីញ៉ូម
កម្លាំងអ៊ីសូឡង់ ១៥០០ វ៉ុល @ ៥០ ហឺត, ៦០ វិនាទី, ២ ម៉ាអេ សម្ភារៈទំនាក់ទំនងអគ្គិសនី លោហៈដ៏មានតម្លៃ
ការប្រែប្រួលធន់ទ្រាំឌីណាមិក <10MΩ លក្ខណៈបច្ចេកទេសខ្សែសំណ លួស​បត់បែន​បាន​ស្រោប​ដោយ​សារធាតុ Teflon ពណ៌ និង​ស្រោប​ដោយ​សំណប៉ាហាំង
ល្បឿនបង្វិល ០~៦០០ រង្វិលក្នុងមួយនាទី ប្រវែងខ្សែសំណ ៥០០មម + ២០មម
គំនូរព្រាងផលិតផលស្តង់ដារ៖
DHK025