ចិញ្ចៀនរអិល Ingiant DHK350-3-15A សម្រាប់ម៉ាស៊ីនឧស្សាហកម្ម
ការពិពណ៌នាខ្លី៖
ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល
ស្លាកផលិតផល
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
DHK350-3-15A
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រសំខាន់ៗ
ចំនួនសៀគ្វី 3 សីតុណ្ហភាពការងារ «-៤០℃~+៦៥℃»
ចរន្តដែលបានវាយតម្លៃ 15A អាចប្ដូរតាមបំណងបាន សំណើមការងារ <70%
វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ ០~២៤០ វ៉ុលកា/វ៉ុលកា កម្រិតការពារ ការការពារទឹកជ្រាប IP54
ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ ≥1000MΩ @500VDC សម្ភារៈលំនៅដ្ឋាន យ៉ាន់អាលុយមីញ៉ូម
កម្លាំងអ៊ីសូឡង់ ១៥០០ វ៉ុល @ ៥០ ហឺត, ៦០ វិនាទី, ២ ម៉ាអេ សម្ភារៈទំនាក់ទំនងអគ្គិសនី លោហៈដ៏មានតម្លៃ
ការប្រែប្រួលធន់ទ្រាំឌីណាមិក <10MΩ លក្ខណៈបច្ចេកទេសខ្សែសំណ លួស​បត់បែន​បាន​ស្រោប​ដោយ​សារធាតុ Teflon ពណ៌ និង​ស្រោប​ដោយ​សំណប៉ាហាំង
ល្បឿនបង្វិល ០~៦០០ រង្វិលក្នុងមួយនាទី ប្រវែងខ្សែសំណ ៥០០មម + ២០មម
គំនូរព្រាងផលិតផលស្តង់ដារ
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល១
បានដាក់ពាក្យស្នើសុំ
• ឧបករណ៍តាំងពិព័រណ៍/ឧបករណ៍តាំងបង្ហាញ
• គ្រឿងចក្រវេចខ្ចប់/រុំ
• ប្រព័ន្ធគ្រប់គ្រងឧបករណ៍អេឡិចត្រូនិក
• គ្រឿងចក្រឧស្សាហកម្ម
• តារាងសន្ទស្សន៍បង្វិល
• ឧបករណ៍ត្រួតពិនិត្យដំណើរការ
• ប៉ម​សម្រាប់​លើក​ឧបករណ៍​ធុនធ្ងន់ ឬ​រមូរ​ខ្សែ​
• ភ្លើងសង្គ្រោះបន្ទាន់ ម៉ាស៊ីនដាក់លើប៉ាឡែតដោយមនុស្សយន្ត ជម្រើស
• ឧបករណ៍វេជ្ជសាស្ត្រ | ឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាបង្វិល ភ្លើងសង្គ្រោះបន្ទាន់ មនុស្សយន្ត
• រមូរខ្សែខ្នាតតូច
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល២
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល៣
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល៤
គុណសម្បត្តិរបស់យើង
១. គុណសម្បត្តិផលិតផល៖
· ដំណើរការគ្រប់គ្រងសញ្ញាពិសេសជាមួយនឹងសំឡេងរំខានសៀគ្វីអគ្គិសនីតិចតួចបំផុត
· ការវេចខ្ចប់តឹងណែនដើម្បីឱ្យសមនឹងការរឹតបន្តឹងកន្លែងដែលមានតម្រូវការច្រើនបំផុត
· ឆបគ្នាយ៉ាងពេញលេញជាមួយសញ្ញាកម្រិតបញ្ជាអាណាឡូក និង TTL
· បាល់ប៊ែរីងដែលមានភាពជាក់លាក់ខ្ពស់សម្រាប់អាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរ
· អង្គភាពបិទជិតអាចរកបាន, IP67 ជាជម្រើស
· សំណង់អាលុយមីញ៉ូមអាណូឌីសរឹងមាំ
· អាចប្រើបានជាមួយអ៊ីសឺរណិត
· ការដឹកជញ្ជូនរហ័ស
ឈុតឆាករោងចក្រ
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល ៥
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល៦
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល ៧លក្ខណៈបច្ចេកទេស
DHK350-3-15A
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រសំខាន់ៗ
ចំនួនសៀគ្វី 3 សីតុណ្ហភាពការងារ “-40℃~+65℃”
វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ 0~240 VAC/VDC កម្រិតការពារ IP54
កម្លាំងអ៊ីសូឡង់ 1500 VAC@50Hz,60s,2mA សម្ភារៈទំនាក់ទំនងអគ្គិសនី លោហៈដ៏មានតម្លៃ