ចិញ្ចៀនរអិលអ័ក្សរឹង Ingiant DHS034-1-10A សម្រាប់យានយន្តដែលដំណើរការពីចម្ងាយ
ការពិពណ៌នាខ្លី៖
ព័ត៌មានលម្អិតអំពីផលិតផល
ស្លាកផលិតផល
លក្ខណៈបច្ចេកទេស
DHS034-1-10A
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រសំខាន់ៗ
ចំនួនសៀគ្វី 1 សីតុណ្ហភាពការងារ «-៤០℃~+៦៥℃»
ចរន្តដែលបានវាយតម្លៃ ១០អា សំណើមការងារ <70%
វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ ០~២៤០ វ៉ុលកា/វ៉ុលកា កម្រិតការពារ ការការពារទឹកជ្រាប IP51
ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ ≥500MΩ @500VDC សម្ភារៈលំនៅដ្ឋាន ដែកអ៊ីណុក
កម្លាំងអ៊ីសូឡង់ ៥០០ វ៉ាក់ស៊ី @ ៥០ហឺត, ៦០វិនាទី, ២ម៉ាអេ សម្ភារៈទំនាក់ទំនងអគ្គិសនី លោហៈដ៏មានតម្លៃ
ការប្រែប្រួលធន់ទ្រាំឌីណាមិក <10MΩ លក្ខណៈបច្ចេកទេសខ្សែសំណ 5A ក្នុងមួយសៀគ្វីជាមួយ AF-0.35mm^2 នៅសល់ជាមួយ AF-0.15mm^2
ល្បឿនបង្វិល ០~៣០០ រង្វិលក្នុងមួយនាទី ប្រវែងខ្សែសំណ ២០០មម + ១៥មម
គំនូរព្រាងផលិតផល
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល១
បានដាក់ពាក្យស្នើសុំ
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល២
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល៣
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល៤
គុណសម្បត្តិរបស់យើង
ឈុតឆាករោងចក្រ
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល ៥
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល៦
ការពិពណ៌នាអំពីផលិតផល ៧លក្ខណៈបច្ចេកទេស
DHS034-1-10A
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រសំខាន់ៗ
ចំនួនសៀគ្វី 1 សីតុណ្ហភាពការងារ "-40℃~+65℃"
ចរន្តដែលបានវាយតម្លៃ 10A សំណើមការងារ <70%
វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ 0~240 VAC/VDC កម្រិតការពារ IP51
កម្លាំងអ៊ីសូឡង់ 500 VAC@50Hz,60s,2mA សម្ភារៈទំនាក់ទំនងអគ្គិសនី លោហៈដ៏មានតម្លៃ